Zebrania

Szanowni Państwo,
Zapraszam na posiedzenie Zarządu Oddziału w dniu 23 września 2016 o godzinie 14:15 w budynku Katedry Patomorfologii, przy ul.Marcinkowskiego 1, które odbędzie się po zebraniu oddziału dolnośląskiego PTP
Z poważaniem
Piotr Ziółkowski

Szanowni Państwo,
Zapraszam na posiedzenie Zarządu Oddziału w dniu 18 kwietnia 2014 o godzinie 13:00 w budynku Katedry Patomorfologii, przy ul.Marcinkowskiego 1.
w celu omówienia spraw bieżących (konto, sprawozdanie finansowe, grupa patologii molekularnej, konferencja 2015, nowe specjalizacje, wnioski) .
Z poważaniem
Piotr Ziółkowski

Zebranie ZG PTP nr 2
Koleżanki i Koledzy,
Serdecznie zapraszamy na Zebranie ZG PTP, które odbędzie się jak już pisaliśmy w zaproszeniu 25-go lutego br. w Sali Malinowej Szpitala MSW w Warszawie. Sala Malinowa mieści się w nowowybudowanym skrzydle Szpitala (w budynku administracyjno-garażowym). Wejście jak do Dyrekcji Szpitala przy bordowym tzw. wykuszu. IV piętro, będą informacje.
Serdecznie zapraszamy
Prezes ZG PTP Anna Nasierowska-Guttmejer     Sekretarz ZG PTP Krzysztof Antoni Bardadin
Program spotkania

Szanowni Państwo,
Zapraszam Państwa na posiedzenie Zarządu Oddziału w dniu 4 lutego 2014 o godzinie 12:45 w budynku Katedry Patomorfologii, przy ul.Marcinkowskiego 1.
Chciałbym omówić kilka spraw bieżących oraz poruszyć tematykę kolejnego spotkania, wstępnie zaplanowanego na 14 marca 2014.
Z poważaniem
Piotr Ziółkowski